Przejdź do zawartości

FAQ


Czy przedmioty sprzedawane na HAPPYBYHYPE.EU są autentyczne?

Tak, są autentyczne. Każda para, zanim trafi w Twoje ręce, jest weryfikowana oraz sprawdzana przez naszych ekspertów pod kątem autentyczności i jakości. Produkty są nowe wraz z pudełkiem.

W jaki sposób pozyskujecie limitowane produkty?

Wyjaśnimy Ci wszystko. Produkty, które oferujemy mają wartość kolekcjonerską, co za tym idzie? Wychodzą w ograniczonych nakładach i są wyprzedawane w sklepach oraz na stronach internetowych w bardzo krótkim czasie. Naszą misją jest zapewnić Ci dostęp do tych produktów, całkowicie nowych i autentycznych z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. W tym celu współpracujemy z siecią partnerów handlowych, osób fizycznych i profesjonalistów na całym świecie.

Ceny tego samego modelu się różnią, czym jest spowodowana ta zależność?

Rynek sneakersów opiera się na zasadzie popytu i podaży. Jeśli dany produkt jest mocno pożądany jego cena rynkowa diametralnie rośnie, przez co możemy zaobserwować zmiany w cenach o znaczący procent w ciągu nawet jednego dnia. Dokładnie taka sama zależność występuje z rozmiarami gdzie jeden z nich może być bardziej pożądany niż reszta lub ciężej w danym momencie o jego dostępność.

Szybkie płatności online.

Zapłać szybko i wygodnie za pomocą płatności online.

Darmowa dostawa.

Na wszystkie sneakersy obowiązuje darmowa dostawa.

Wymiany & Zwroty.

Wymień lub zwróć swój produkt do 14 dni.