Przejdź do zawartości
Darmowa dostawa na sneakersy.Z nami zakupisz autentyczne sneakersy.

Sneakersy na co dzień: jak wybrać najlepsze dla siebie?


Sneakersy które nosimy na co dzień mają uniwersalne przeznaczenie - używane w dzisiejszych czasach do wielu stylizacji. Aby wybrać odpowiednie sneakersy do codziennego użytku, należy zwrócić uwagę na wykorzystane materiały, rodzaj obuwia odpowiedni dla naszej aktywności oraz wygląd sneakersów. Ważne, aby znaleźć obuwie, które będzie wygodne i komfortowe przez cały dzień.

Jeśli spędzasz dużo czasu na nogach i chodzisz po twardych nawierzchniach, postaw na obuwie z amortyzującą podeszwą z systemami takimi jak np. Air od Nike lub jeśli wolimy coś miększego porównywalnego do chodzenia po “chmurach” jak to nasi klienci lubią mawiać - to dobrym wyborem będzie system BOOST od Adidasa, zastosowany jest on między innymi w modelach YEEZY. Szukając czegoś twardszego model New Balance 550 zapewni nam odpowiedni komfort w codziennych zmaganiach, but ten jest jednym z naszych bestseller-ów co jednoznacznie pokazuje jak dobry jest to model. Wracając do doboru sneakers- ów upewnij się, że jest on odpowiedni dla kształtu twojej stopy i nie uciska żadnych jej części, zagwarantuje Ci to wybór odpowiedniego rozmiaru. 

Zadbaj o regularną pielęgnację obuwia, aby służyły ci jak najdłużej. Jak dbać? To już w kolejnym wpisie.

Pamiętaj też o tym, aby dobierać sneakersy do swojej sylwetki – modele o wyższej cholewce optycznie wydłużają nogi, a cieńsze podeszwy sprawiają, że stopy wydają się szczuplejsze.

0 Komentarze

Brak komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszą komentującą osobą!

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją
Top Top